BİZ KİMİZ?

Bartini Ayakkabı Turizm Ticaret Limited Şirketi, 1984 yılından günümüze seçkin ayakkabı ve terlik markaları ile perakende mağazacılık sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Çeyrek asrı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız, ülkemizin markalaşma sürecine katkıda bulunmak için “Bartini” markasına patent almıştır. %100 yerli olan markamız ile üretilen ürünler dışında, birçok tanınmış markalar ile partner olarak mağazacılık hizmeti vermektedir.

 

Bartini Ayakkabı, dönemin trend markalarını uygun fiyatlar ile müşterilerine sunarak, her yaş gurubuna yardımcı olma tutkusuyla yola çıkmıştır.

 

2016 yılından itibaren e-ticaret sistemi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Bartini Ayakkabı, yılların birikimi, donanım ve tecrübesi ile sağlık, rahatlık, kalite ve kusursuz müşteri ilişkilerini ön planda tutarak, seçkin markaları avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

 

Müşteri ilişkilerinde empati kurarak, sunmuş olduğu hizmetler de yüksek müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşmıştır.

 

HEDEFİMİZ

 

Kıymetli müşterilerimiz ile ticaretimizin bir kez olmasından yana değiliz. Bartini Ayakkabı’dan yapacağınız alışverişlerde memnun kalacağınızı biliyoruz. Her yeni sezonda bu memnuniyete istinaden alışverişlerinizde bizi tercih etmeniz için çalışıyoruz.

 

Size ve sektörümüze değer veriyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni markalar, yeni modeller, avantajlı fiyatlar ile tüm ürünleri beğeninize sunmaya devam edeceğiz.